Acil İletişim 0 ( 532 ) 715 54 37
Maltepe 0 ( 552 ) 445 54 37

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması Star Nakliyat sektöründe şehiriçi ve şehirlerarası olarak Türkiye'nin her bir yerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ataşehir Evden Eve Nakliye olarak belirlenmiş nakliye standartlarının da üzerinde taşımacılık sağlıyoruz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuyetini en üst düzeyde tutmak ve sizlere kaliteli bir taşınma hizmeti vermektir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nedir?

Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması olarak vermiş olduğumuz hizmetin yanısıra sizlere cebinizden de tasarruf edeceğiniz şekilde nakliyat hizmeti sunmaktayız. Son teknoloji araçlarımız ve birinci sınıf malzemelerimiz ile sizlere uygun fiyatlı taşımacılık hizmetinde sınır tanımıyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Nerede?

Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması olarak evinizi taşımadan öncesinde sizlerle iletişime geçmemiz eşyalarınızı sigortalayıp oluşabilecek hasarlara karşı maddi zararınızı karşılama niteliğindedir. Bu hizmetler dahilinde eşyalarınızın taşınma süreci ve montaj işlemleri bu hizmetler kapsamında olup evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe sizlere uygun fiyatlı bir nakliyat hizmeti sağlamaktayız.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Ataşehir evden eve nakliye fiyatları’nın belirlenebilmesi için müşterilerimizden taşınma mesafesi ve eşya detayları alındıktan sonra belirlenmektedir. Ev taşıma da belirgin unsur olarak araç boyutu en büyük etkenlerden biri olmaktadır.

Fiyatlar aşağıdaki unsurlar göz önüne alınarak nakliye fiyatı belirlenmektedir, aşağıda belirtilen fiyatlar tahmin üzerine yaklaşık fiyatlardır.

  1. Anadolu Yakası 1+1 ev eşyası 1300.00
  2.  2+1 1500.00 Tl
  3. 3+1 2000.00 Tl
  4. 4 +1 eşyalar ve daha fazlası ekspertiz tarafından belirtilen fiyatlar ile geçerli olmaktadır

``Flaticon``