Acil İletişim 0 ( 532 ) 715 54 37
Maltepe 0 ( 555 ) 820 85 86

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat ,İstanbul ilinde nakliye firmaları sektöründe en köklü firmalarından olan Star Nakliyat Kurtköy mahallesinde kaliteli modern araçlar ile evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat, alışılmışın dışında klasik ev taşıma yöntemleri dışında tamamen son model araç ve gereçler ile evden eve taşımacılık hizmetlerini 26 yılı aşkın süre Kurtköy Mahallesinde güvenilir hizmet sunmaktadır. Nakliye şirketi olarak sunduğumuz hizmetleri profesyonel ekipler tarafından hasar payını minimuma indirecek şekilde kaliteli paketleme malzemeleri ile yapılması montajı yapılacak olan mobilyaların işin ehli marangozlarımız tarafından de montajı yapıldıktan sonra taşınacağınız yeni konutunuzda tekrar montajı yapılıp teslim edilmektedir.

Kurtköy Asansörlü Evden Eve Nakliye

Kurtköy’de Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Kurtköy evden eve naklye fiyatları bir çok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Gününüz şartlarında bir evin taşınması maliyet hesaplamasını yaparken öncelikle taşınacak evin konum ve şartlarının bilinmesi gerekmektedir.

2023 yılının ilk çeyreğinde normal bir taşınma maliyeti aşağıdaki liste şeklinde sıralayabiliriz, ancak bu fiyatlar bile değişken olabilir taşınmada kullanılacak ekipman ve hizmet verecek ekip sayısına göre fiyatlar yükselebilir.

1 oda 1 salon katlar yüksek olmadığı taktirde 3500 tl ye kadar bir fıyat tablosu ile karşılaşabiliriz

2 oda 1 salon tahmini fiyat 6000 tl olarak standart bir taşıma bedeli olarak belirlenmektedir.

3 oda 1 salon eşya taşınması ise 8000 tl olarak şu anki fiyat tablosu olarak tahmini bir şekilde çıkarabiliriz.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Evden Eve Taşımacılık

Star Nakliyat bünyesinde barındırdığımız Kurtköy Evden Eve Nakliyat firması olarak önem vermiş olduğumuz hususlardan bazıları eşyalarınızın zarar görmemesi ve eşyalarınızın ebatlarına uygun birinci sınıf malzeme bulundurmakla birlikte geniş araç filomuz sayesinde sizlere uygun araç temin edebilmektir.

Yıllardır bu şekilde vermiş olduğumuz nakliyat/taşımacılık hizmetimiz uzman ekibimizin yoğun gayretleri doğrultusunda siz müşterilerimizin ilgi odağı olan güvenilir ve kaliteli bir taşınma şirketi haline gelmiştir. Kurtköy Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınız bizimle daima güvende ve garanti altındadır. Her durumda oluşa bilecek zayiatları önlemek amacıyla araçlarımızda daima paketleme malzemelerindeki kaliteyi her seferinde daha da artırarak siz müşterilerimize taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız.

Kurtköy Eşya Depolama

Kurtköy eşya depolama , bireylerin  şirketlerin fazla olan eşyalarını veya kentsel dönüşüm yurtdışına çıkma gibi nedenlerden dolayı eşyaların güvenli ortamlarda muhafaza edilmesi için oda sistemli veya ortak alan gibi elya depolama hizmetleri sunmaktayız .

Kurtköy evden ve nakliyat müşterilerine özel olarak %25 varan indirimler ile ev eşyası depolama hizmeti sunuyoruz.

Kurtlköy Ev Taşıma Şirketleri

🚚 Kurtköy Nakliyat ⭐ Star Nakliyat İştirakıdır
🏠 Kurtköy Evden Eve  Nakliye Firması 👨‍🔧 Sözleşmeli Taşınma
✅ Kurtköy Asansörlü Taşıma ☎️ 0532 715 54 37
💸 Ucuz Nakliye Fiyatları 🛣️ Kurtköy Yakın Nakliyat Şirketi

Kurtköy Eşya Taşıma Asansör Ücretleri Ne Kadar?

[spbtbl_sc id=2]

Etiketler