Acil İletişim 0 ( 532 ) 715 54 37
Maltepe 0 ( 552 ) 445 54 37

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat ,İstanbul ilinde nakliye firmaları sektöründe en köklü firmalarından olan Star Nakliyat Kurtköy mahallesinde kaliteli modern araçlar ile evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır.

Kurtköy Nakliyat, alışılmışın dışında klasik ev taşıma yöntemleri dışında tamamen son model araç ve gereçler ile evden eve taşımacılık hizmetlerini 26 yılı aşkın süre Kurtköy Mahallesinde güvenilir hizmet sunmaktadır. Nakliye şirketi olarak sunduğumuz hizmetleri profesyonel ekipler tarafından hasar payını minimuma indirecek şekilde kaliteli paketleme malzemeleri ile yapılması montajı yapılacak olan mobilyaların işin ehli marangozlarımız tarafından de montajı yapıldıktan sonra taşınacağınız yeni konutunuzda tekrar montajı yapılıp teslim edilmektedir.

Kurtköy Evden Eve Nakliye fiyatları Ne Kadar?

Kurtköy Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Kurtköy Asansörlü Evden Eve NakliyatKurtköy evden eve naklye fiyatları bir çok etkene bağlı olarak değişgenlik göstermektedir.Gününüz şartlarında bir evin taşınması maaliyet hesaplamasını yaparken öncelikle taşınacak evin konum ve şartlarının bilinmesi gerekmektedir.

2022 yılının ilk çeyreğinde normal bir taşınma maaliyetiaşağıdaki liste şeklinde sıralayabiliriz, ancak bu fiyatlar bile değişken olabilir taşınmada kullanılacak ekipman ve hizmet verecek ekip sayısına göre fiyatlar yükselebilir.

1 oda 1 salon katlar yüksek olmadığı taktirde 2000 tl ye kadar bir fıyat tablosu ile karşılaşabiliriz

2 oda 1 salon tahmini fiyat 2500 tl olarak standart bir taşıma bedeli olarak belirlenmektedir.

3 oda 1 salon eşya taşınması ise 3500 tl olarak şu anki fiyat tablosu olarak tahmini bir şekilde çıkarabiliriz

Evden Eve Taşımacılık Nasıl Olmalıdır?

Star Nakliyat bünyesinde barındırdığımız Pendik Evden Eve Nakliyat firması olarak önem vermiş olduğumuz hususlardan bazıları eşyalarınızın zarar görmemesi ve eşyalarınızın ebatlarına uygun birinci sınıf malzeme bulundurmakla birlikte geniş araç filomuz sayesinde sizlere uygun araç temin edebilmektir.

Yıllardır bu şekilde vermiş olduğumuz nakliyat/taşımacılık hizmetimiz uzman ekibimizin yoğun gayretleri doğrultusunda siz müşterilerimizin ilgi odağı olan güvenilir ve kaliteli bir taşınma şirketi haline gelmiştir. Pendik Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınız bizimle daima güvende ve garanti altındadır. Her durumda oluşa bilecek zayiatları önlemek amacıyla araçlarımızda daima paketleme malzemelerindeki kaliteyi her seferinde daha da artırarak siz müşterilerimize taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız.

``Flaticon``