Acil İletişim 0 ( 532 ) 715 54 37
Maltepe 0 ( 552 ) 445 54 37

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat firması Star Nakliyat öncülüğünde taşımacılık/nakliyat hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaya devam ediyor.

Maltepe Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Nedir?

Firmamız olarak paketleme hizmeti eşyalarınızı taşınma süresi içerisine olası hasarlardan önlemek amacıyla yaptığımız bir hizmettir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat firması uygulamış olduğu bu hizmet çerçevesine birinci sınıf malzemeleri; karton kutular, havalı naylon paketler, paketleme kağıtları vardır. Ambalajlama ve paketleme yaparken, eşyalarınızın cinsi, ebatı, ve hassaslık, kırılacak malzeme olup olmadığı belirlenerek uygun malzemeler ayarlanır ve ambalajlama/paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Maltepe Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Eşya Paketleme Esnasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sizlere vermiş olduğumuz ambalajlama ve paketleme esnasında önceliğimiz eşyalarınızın cinsi ve ona uygun malzemenin seçilecek olmasıdır. Eşyalarınızın oluşabilecek hasarlara karşı bir önlem niteliğinde yapmış olduğumuz bu hizmet esnasında dikkat edilecek bazı hususlar vardır onlardan bir kaçı şu şekildedir;

  • Öncelik olarak eşyalarınızı taşıyacak elemanın niteliğidir. Firmamızın uzman ekibi sayesinde eşyalarınız kırılma riskinden bir adım daha kurtulacak ve eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınacaktır.
  • Kırılacak her türlü bardak, vazo, cam ve benzeri eşyalarınız özel ambalaj kutuları ile ambalajlanır. Böylece oluşabilecek darbelere karşı önlemleri alır.
  • Sökülecekler grubunda olan eşyalar titiz bir şekilde yerlerinden sökülerek ayrı gruplarda ambalajlanır.
  • Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya grubuna dahil olan tüm eşyalarınız karton kağıt, ve karton koliler sayesinde ambalajlanır ve oluşabilecek çiziklere karşı önlem niteliğinde olmaktadır. Oturma odası grubu, yatak odası vb. gibi eşyalarınız havalı naylonlarla özenle paketlenerek ambalajlanması sağlanmaktadır.

``Flaticon``