Acil İletişim 0 ( 532 ) 715 54 37
Maltepe 0 ( 555 ) 820 85 86

Kurumsal Taşımacılık

Star nakliyat olarak uzun süredir verdiğimiz kaliteli, dürüst ve köklü taşımacılık hizmetlerimiz ile size sorunsuz, hızlı ve vasıflı bir nakliye süreci vaat ediyoruz. Senelerdir nakliye sektörünün en çok tercih edilen ve güvenilen firması olmanın ardında, müşterilerimizin olumlu yorumları ve güçlü referanslarımızın etkisi de yüksektir. Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir iş politikasını benimseyerek, sizin her zaman için yüzünüzü güldürerek hareket eder. İşini büyük bir özen ve titizlikle yapan firmamız müşterilerine hem ekonomik bir hizmet kalitesi sunarken asla vasıflarından da ödün vermez. Eğer siz de eviniz, ofisiniz ya da parça eşyanız için, şehirler arası veya şehir içi taşımacılık hizmeti almak isterseniz bize sitemiz üzerindeki iletişim adreslerimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Star Nakliyat Geniş Araç Filosu ve Uzman Eleman Kadrosu

Nakliye sektöründekiteknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden Çakabey Nakliyat, bu yenilikleri her daim kendi donanımına entegre etmiş ve ekipmanını da ona göre hazırlıklı hale getirmiştir. Büyük bir dikkatle oluşturduğumuz ekibimiz ise her biri alanında uzman olan, profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Bu sayede olası tüm durumlara hazırlıklı olurken, aynı zamanda size hızlı, dakik ve modern bir taşımacılık hizmeti sunarız. Kurulduğumuzdan bu yana sahip olduğumuz K3 yetkinlik belgemiz ve gerekli resmi evraklarımızla da müşterilerimize, kurumsallığa verdiğimiz değeri vurgularız. Ayrıca kullandığımız özel olarak üretilmiş ambalajlar ile eşyalarınız maksimum düzeyde korunmakta ve herhangi bir zarar ya da hasar görme oranı da ortadan kaldırılmaktadır. Kalın ve yumuşak dokulu olan bu ambalajlarımız sayesinde siz de eşyalarınızı sağ salim yeni yerinize ulaşmış olarak bulabilirsiniz.

Star Nakliyat Tek Yapmanız Gereken Bizi Aramak

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz 7/24 destek hizmetimiz ile bizi istediğiniz vakit arayabilir ve hakkımızda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz tüm sorularınızı da yöneltebilir ve birlikte çözüme kavuşturabiliriz. Müşterileri ile yaptığı sözleşme esaslarına her daim sadık kalarak onlara % 100 memnuniyet garantisi veren Star Nakliyat firması olarak, her kişiye ve aileye uygun bir fiyatlandırmamız mutlaka mevcuttur. Sadece bizi aramanız yeterli