Acil İletişim 0 ( 532 ) 715 54 37
Maltepe 0 ( 555 ) 820 85 86

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, Star Nakliyat öncülüğünde Ümraniye ilçesinde yılların birikimi ile birlikte evden eve nakliyat sektöründe güvenilir bir firma haline gelmiştir. Ümraniye ilçesi dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerine kesintisiz taşınma hizmeti vermekteyiz.
Ümraniye Star Nakliyat profesyonel hizmet sunmadan önce aşama ,aşama ilerleyerek taşınmayı daha pratik ve hasar oluşma riskini minimuma düşürmektedir.Nakliye firmalarından farkımız her zaman paketleme konusunda ve mobilya söküm ve kurulumuna büyük önem vermekteyiz.
İşinin ehli kadrolar ile müşteri menbuniyetini ön planda tutarak daime kaliteli ve ucuz evden eve nakliye fiyatı ile hizmet sunmaktayız

Ümraniye Evden Eve Nakliye Nerede ?

Ümraniye Nakliyat Asansörlü Taşımacılık

Star Nakliyat bünyesine hizmet veren Ümraniye evden eve nakliyat asansörlü taşınma hizmeti kolay bir taşımacılık elde etmek amacı taşınma sürecinde meydana gelebilecek aksaklıkları en aza indirmek amacıyla vermiş olduğumuz bir nakliyat hizmetidir. Taşınmanız esnasında çok katlı binalar içerisinde yer alan dairelerin taşınmada ki yükü asansörlü taşımacılık ile sorunsuz halledilmektedir. Asansörlü taşınma hizmetimizi almadan önce bize vermiş olacağınız bilgiler ile örneğin; yolun durumu ve yolun, aracı ve asansörü alabileceği kapasitesi hakkında ki bilgiler doğrultusunda taşınma öncesinde bunlar tedbir amaçlı olup oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır.

"Flaticon"

Etiketler